O nás

Programové prehlásenie

"Vykonajte najlepších svetových Soccer Manager hru a nechať svet hrať zadarmo!"

Naše Ten Soccer Manager Zásady

 1. Soccer Manager je zadarmo hrať. Sme presvedčení, že by malo byť vždy zadarmo hrať, a voľne k dispozícii hrať ktorúkoľvek osobou z akejkoľvek krajiny.


 2. Podľa nášho názoru, Soccer Manager je najlepší na svete on-line futbalový manažér, ale budeme aj naďalej tvrdo pracovať, aby neustále zlepšovať o nové funkcie a upgrady.


 3. Soccer Manager je hra národy, vyvinutý futbalových fanúšikov pre futbalových fanúšikov. Preto uvítame akékoľvek nápady a návrhy, pre výrobu "svoj" hru lepšie. Už mnoho nápadov, ktoré boli predložené k nám prostredníctvom fóra komunity sa od tej doby stali kľúčové vlastnosti Soccer Manager.


 4. Veríme, že v pestovaní priateľské internetové komunity, ktorá sa zakladá na futbalový manažér, kde sa ľudia môžu prísť spoločne, užiť si hru a nových priateľov pozdĺž cesty.


 5. Site generuje príjmy z reklamy a predaj nejaké ďalšie voliteľné herné add-ons v našom SM Shop. Tieto výnosy sú použité pre hlavný účel udržať hru v chode a financovaní budúceho vývoja. Soccer Manager je presvedčený, že tieto príjmy generácia by mala byť vždy vykonaná v otvorenom, poctivým a etickým spôsobom:
  • Nechceme zobrazovať reklamy, ktoré cítime, sú nemorálne alebo nevhodné pre maloletých; napríklad strelné zbrane, zbrane, alkohol, drogy atď.
  • Tieto inzeráty, ktoré zobrazujeme sú relevantné pre miesta, na minimum, a mieša v tom, že nie sú v rozpore s radosti z hrania hry.
  • My nepoužívame pop-up, pop-under, celú obrazovku, spy-ware, atď, alebo iné typy inzerátov, ktoré ľudia jednoducho nájsť otravné.
  • Nepoužívame triky, lži, alebo pod ruku predajných techník vyskúšať a propagovať naše výrobky, ktoré sú v predaji v SM obchode.


 6. Soccer Manager nepodporuje alebo podporovať násilie, rasovú nenávisť, sexizmus alebo akékoľvek iné formy diskriminácie. Snažíme sa, aby Soccer Manager miesto voľné zábavy a potešenia pre ľudí všetkých vekových kategórií, rás, náboženstiev a pozadia. Každý je vítaný!


 7. K dispozícii je filozofia na Soccer Manager, že zákazník je na prvom mieste, a v dôsledku toho si môžete byť istí, že je nesmierne pracovitý a obetavý tím, pracujúci s úmyslom, aby "svoj" obľúbený futbalový manažér hra beží tak hladko, ako je to možné ,


 8. Robíme predať niektoré doplnky do hry spolu s tovaru v SM obchode. Ale všetko, čo predávame, tam bude vždy dobrý dôvod pre nás musel predať na rozdiel by bolo zadarmo. Cena bude tak lacné, ako je to možné, bude voliteľné rozšírenie do hry, ktoré zvyšujú pôžitok, ale ktoré neposkytujú výhody v hre nad ostatnými manažérmi, ktoré nenakupujú je. Príklady nižšie:
  • Ak by sme dali každému vlastný herný svet zdarma, hra bude zaplavený herných svetov, väčšina herné svety bude prázdny a preto ničia komunitný aspekt hry pre každého.


 9. K dispozícii je veľká "rodina" atmosféra medzi tými, ktorí pracujú na Soccer Manager, vedenie s jedným z našich zásad, že pracovné prostredie môže a mala by byť zábava.


 10. Naša posledná princíp je rovnaký ako náš prvý! Soccer Manager je zadarmo pre všetkých, bude vždy zadarmo pre všetkých a bude vždy lepšie!

Podmienky na použitie | Kódex správania | Zásady ochrany osobných údajov | Mapa stránok | O nás | Kontaktuj nás

© 2005-2019 Soccer Manager s. r. o. Všetky práva vyhradené. Všetky ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov.